Paplón MEDIC SILVER AB/AS

Paplón MEDIC SILVER je určený pre alergikov a všade tam, kde sú vysoké nároky na hygienické prostredie a pokojný, ničím nerušený spánok. Je vhodný na celoročné použitie. Kvalitné antibakteriálne výplňové materiály svojim charakterom zaručujú odolnosť voči mikroorganizmom a zabraňujú ich existencii a pretrvávaniu vo výrobku. Tkanina použitá na jeho výrobu obsahuje strieborné vlákno. Medicínske účinky striebra zaručujú antibakteriálny účinok, antistatické vlastnosti, tepelno-vodivý účinok, permanentný a prírodný efekt.
Striebro používajú ľudia na ochranu svojho zdravia už stovky rokov. Už v dávnej minulosti sa striebro používalo ako liek. Jeho antimikrobiálne účinky poznala už staroindická medicína. V starom Ríme sa striebro bežne používalo ako prostriedok pôsobiaci proti mikroorganizmom.

Paplóny odporúčame pri bežnom používaní prať po 2 - 3 rokoch a pravidelne vetrať. Vždy udržujte, prosím, podľa vyznačených symbolov a perte s 1/3 obvyklej dávky pracieho prášku, minimálne 5x plákať a odstreďovať maximálne 30 sekúnd, aby nedošlo k poškodeniu výplne. Vzhľadom k objemu paplónov je možné prať ich v práčkach s objemom bubna minimálne 7 kg suchej bielizne, inak by mohlo dôjsť k poškodeniu práčky.
Materiál:
60,1% bavlna 38,7% polyester 0,9% polyamid 0,3% striebro
Výplň:
100% polyester - jemné duté priestorovo tvarované antibakteriálne vlákna obsahujúce striebro
Pranie:
60 °C
Hrejivosť:
***
Gramáž:
300 g/m2
139, 90 s DPH
Paplón MEDIC SILVER AB/AS
PRODUKT SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ AJ V NAŠICH PREDAJŇIACH
MÁTE OTÁZKU K PRODUKTU? RADI VÁM JU ZODPOVIEME
KUPUJETE AKO DARČEK? VYUŽITE DARČEKOVÚ POUKÁŽKU
K tomuto tovaru odporúčame
ODOBERAJTE NOVINKY:
Dostávajte na mail informácie o všetkých akciách a novinkách