Paplón NATUR WOOL

Výrobky NATUR WOOL uspokoja Vaše nároky na komfort s ohľadom na tradíciu a udržateľnosť života.
Výplň tvorí zmes nebielenej ovčej vlny a jemných dutých priestorovo tvarovaných vlákien scansoft. Jemná vrchná tkanina z kvalitnej česanej nebielenej bavlny je príjemná na dotyk a vzdušná.
Prirodzené vlastnosti ovčej vlny ľudia využívajú od nepamäti. Má vynikajúci termoregulačný účinok. Schopnosť vlneného vlasu zmršťovať sa a rozťahovať vplyvom teploty umožňuje samoreguláciu teploty.
Ovčia vlna vzhľadom k svojej bunkovej štruktúre má schopnosť dokonale absorbovať ľudský pot, napriek tomu však nepôsobí dojmom vlhkosti. Absorbovanú vlhkosť neodvádza intenzívne a spotrebuje menej tepla z okolia, chráni tak proti chladu.
Vďaka spojeniu s polyesterom je možné paplón prať klasickým spôsobom, pričom si udrží všetky svoje vlastnosti.
Výrobky sú nealergické a dobre sa udržiavajú.

Paplóny odporúčame pri bežnom používaní prať po 2 - 3 rokoch a pravidelne vetrať. Vždy udržujte, prosím, podľa vyznačených symbolov a perte s 1/3 obvyklej dávky pracieho prášku, minimálne 5x plákať a odstreďovať maximálne 30 sekúnd, aby nedošlo k poškodeniu výplne. Vzhľadom k objemu paplónov je možné prať ich v práčkach s objemom bubna minimálne 7 kg suchej bielizne, inak by mohlo dôjsť k poškodeniu práčky.
Materiál:
100% česaná nebielená bavlna
Výplň:
50% ovčia vlna 50% polyester - zmes vlákien nebielenej ovčej vlny a jemných dutých priestorovo tvarovaných vlákien scansoft
Pranie:
60 °C
Hrejivosť:
****
Gramáž:
300 - 350 g/m2
81, 90 s DPH
Paplón NATUR WOOL
PRODUKT SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ AJ V NAŠICH PREDAJŇIACH
MÁTE OTÁZKU K PRODUKTU? RADI VÁM JU ZODPOVIEME
KUPUJETE AKO DARČEK? VYUŽITE DARČEKOVÚ POUKÁŽKU
ODOBERAJTE NOVINKY:
Dostávajte na mail informácie o všetkých akciách a novinkách