Radíme Vám

Čím začať ako prvým? Vankúšom.

Možno ho používate už príliš dlho a je jednoducho opotrebovaný a nepohodlný. Alebo spíte na nesprávnom type vankúša, ktorý Vám neslúži ako dokonalá opora hlavy a krčnej chrbtice. Pre správny výber vankúša sú rozhodujúce individuálne vlastnosti a potreby jednotlivca. Vankúše sa líšia podľa vrchného materiálu, ale hlavne podľa spôsobu šitia a typu výplne. V súčasnosti sú veľmi obľúbené vankúše plnené dutým vláknom v tvare vločky, kde stálosť objemu a schopnosť regenerácie po vypraní je najväčšia. Pri vankúšoch so zipsom je možné množstvo vločkovej výplne regulovať – ponúkame Vám aj náhradné výplne. Náš sortiment dopĺňajú špeciálne vyvinuté typy zdravotných a relaxačných vankúšov.

A ako je to s Vašou prikrývkou?

Stalo sa vám niekedy, že ste sa v noci zobudili na chlad a zistili ste, že skoro celá výplň prikrývky leží na nohách a zvyšok tela je prikrytý iba obliečkou? Je Vám azda niekedy Vaša prikrývka na obtiaž? Rozlúčte sa s týmito problémami!
Každého, kto prvýkrát spí pod prikrývkou SCANquilt® alebo QUILTEX®, vždy prekvapí jej ľahkosť a hrejivosť. Akoby tieto dve vlastnosti ani nepatrili k sebe. Zdá sa, že ešte stále pretrváva v povedomí ľudí pocit, že teplo nám bude len pod riadnou hrubou perinou. Ale nie je to tak... Presvedčte sa, že aj ľahká a jemná prikrývka Vás zahreje!
Prešívané prikrývky značiek SCANquilt® a QUILTEX® sú vyrábané modernou škandinávskou technológiou. Spočíva vo vrstvení jemných pavučín z kvalitného polyesterového dutého vlákna. Pri výrobe rúna sa nepoužívajú chemikálie na jeho spevnenie a vkladá sa priamo do prikrývky. Priestorovo tvarované vlákno si zachováva svoj pôvodný objem po dlhú dobu. Použitá výplň dokonale nahrádza prírodné materiály. Prikrývky sú splývavé a príjemné na dotyk. Nie sú prašné, ich prednosťou je možnosť prania a navyše nespôsobujú ani nezhoršujú alergie. Sú vhodné pre všetkých.
NAPÍŠTE NÁM

ODOBERAJTE NOVINKY:
Dostávajte na e-mail informácie o novinkách a zľavách (maximálne 1 x mesačne).
Prečítajte si naše podmienky spracovania osobných údajov.