Obliečky KREP lúka
- Bežná cena
-
€55,90 - Bežná cena
-
- Predajná cena
-
€55,90
PRANIE
odporúčame prať z rubovej stranyMATERIÁL
100 % bavlna s krepovým efektomZAPÍNANIE
zipsVZOR
1127/1Nepodarilo sa načítať dostupnosť vyzdvihnutia
Ako môžem vrátiť produkt ak mi nevyhovuje?
Ak zistíte, že vám nesedí rozmer alebo farba, tovar nám môžete pokojne poslať alebo ho osobne odovzdať v ktorejkoľvek predajni.
Ako sa o produkt starať, aby mi slúžil roky?
Správna starostlivosť je kľúčom k tomu, aby si naše produkty zachovali svoje vlastnosti a krásu po dlhé roky. Presné pokyny pre tento konkrétny výrobok nájdete vždy na všitom textilnom štítku.
Pre všeobecné tipy a triky, ako prať, sušiť a skladovať rôzne druhy textílií, sme pre vás pripravili praktického sprievodcu.
Ako pristupujeme k udržateľnosti?
Aj malý výber môže mať veľký vplyv.
V SCANquilt kladieme dôraz na zodpovedné rozhodnutia v každom kroku:
- výber kvalitných a trvácnych materiálov
- certifikát OEKO-TEX®
- využívanie obnoviteľných zdrojov energie
- lokálna výroba
- precízne spracovanie
- odolné balenie, ktoré môžete opätovne využiť
Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vydržali roky, nie len sezónu. Vďaka tomu šetríme zdroje a znižujeme množstvo odpadu.
Krepové obliečky sú veľmi obľúbené hlavne vďaka svojej nenáročnej údržbe. Bavlnená tkanina s typickým vlnitým povrchom nevyžaduje žehlenie, je ľahká, vzdušná a príjemná na dotyk. Vyznačuje sa kvalitnou hustotou priadzí a dlhšou životnosťou. Obliečky majú praktické zapínanie na zips.



Obliečky KREP lúka
- Bežná cena
-
€55,90 - Bežná cena
-
- Predajná cena
-
€55,90