Vankúš COMFORT AQUA

Unikátny zdravotný vankúš COMFORT AQUA s vodnou náplňou preukázal najlepšie výsledky v klinickej štúdii o celkovej kvalite spánku, v ktorej sa zisťovalo, ako rýchlo ľudia zaspávalii, koľkorát sa v noci budili a aký kľudný spánok mali. Vankúš poskytuje mimoriadne pohodlnú a správnu oporu hlavy a vždy sa dokonale prispôsobuje pohybu. Vašu krčnú chrbticu podopiera a udržuje v správnej polohe, čím predchádza veľmi častým bolestiam krčnej chrbtice.
Vďaka vodnej náplni je odolný a dlhodobo si zachováva svoj tvar. Voda je bezpečne naplnená v uzavretom vnútornom vaku, ktorý pokrýva vrstva nealergických polyesterových vlákien. Plochý uzáver je umiestnený na spodnej strane vankúša a pri spánku ho vôbec necítiť.
Výšku a mäkkosť vankúša je možné regulovať množstvom vody, ktorým vankúš naplníte (1 - 5 litrov). Po naplnení je potrebné miernym stlačením vankúša vypustiť vzduch, zabránite tak pohybu vody vo vnútri.
Vodu odporúčame raz za rok vypustiť a vankúš samostatne ručne vyprať.

Vankúš je možné prať len ručne v studenej vode s uzavretým uzáverom a s veľmi malým množstvom tekutého pracieho prostriedku.
Materiál:
100% bavlna
Zapínanie:
je možné regulovať vodnú výplň
Výplň:
1. 100% polyester - jemné duté vlákna 2. 100% PVC - vodný vak, voda môže byť vo vankúši 1 rok 3. termoizolácia vaku
Pranie:
ručne
70, 90 s DPH
Vankúš COMFORT AQUA
PRODUKT SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ AJ V NAŠICH PREDAJŇIACH
MÁTE OTÁZKU K PRODUKTU? RADI VÁM JU ZODPOVIEME
KUPUJETE AKO DARČEK? VYUŽITE DARČEKOVÚ POUKÁŽKU
ODOBERAJTE NOVINKY:
Dostávajte na e-mail informácie o novinkách a zľavách (maximálne 1 x mesačne).
Prečítajte si naše podmienky spracovania osobných údajov.