Vankúš MEDIC AS/AB

Vankúš MEDIC AntiStress/AntiBacterial s antibakteriálnou výplňou obsahujúcou striebro je určený pre alergikov alebo pre tých, čo majú radi dokonalú čistotu. Striebro vo výplni aktívne zabraňuje prítomnosti mikroorganizmov, ktoré môžu alergie zhoršovať. Elegantná mriežkovaná štruktúra, ktorú tvoria uhlíkové vlákna vtkané do povrchového materiálu, vytvára tzv. uhlíkový raster, ktorý zachytáva elektrostatické polia vysielané naším telom a uvoľňuje postupne nahromadené elektrostatické náboje do vzduchu. Znižuje tak napätie statickej elektriny a čím je napätie nižšie, tým kvalitnejší a príjemnejší je Váš spánok. Výplň z priestorovo tvarovaných dutých vlákien SCANsoft v tvare vločky si zachováva stálosť objemu a má vysokú schopnosť regenerácie po praní.
Vankúš nemá zips a nie je možné regulovať množstvo výplne.
Vankúš rady MEDIC s čiastočkami striebra vo výplni odporúčame alergikom, astmatikom, pre deti alebo v prípade, že požadujete maximálnu hygienu.

Vankúše odporúčame prať po 6 - 12 mesiacoch. Vždy udržujte, prosím, podľa vyznačených symbolov a perte s 1/3 obvyklej dávky pracieho prášku, minimálne 5x plákať a odstřeďovať maximálne 30 sekúnd.
Materiál:
59,6% bavlna 40% polyester 0,4% uhlíkové vlákno
Zapínanie:
bez zipsu - nie je možné regulovať výplň
Výplň:
100% polyester - jemné duté priestorovo tvarované antibakteriálne vlákna v tvare vločky obsahujúce striebro
Pranie:
60 °C
37, 90 s DPH
Vankúš MEDIC AS/AB
PRODUKT SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ AJ V NAŠICH PREDAJNIACH
MÁTE OTÁZKU K PRODUKTU? RADI VÁM JU ZODPOVIEME
KUPUJETE AKO DARČEK? VYUŽITE DARČEKOVÚ POUKÁŽKU
K tomuto tovaru odporúčame
ODOBERAJTE NOVINKY:
Dostávajte na e-mail informácie o novinkách a zľavách (maximálne 1 x mesačne).
Prečítajte si naše podmienky spracovania osobných údajov.