Vankúš MEDIC SILVER AB/AS

Vankúš MEDIC SILVER je určený pre alergikov a všade tam, kde sú vysoké nároky na hygienické prostredie a pokojný, ničím nerušený spánok. Kvalitný antibakteriálny výplňový materiál svojím charakterom zaručuje odolnosť voči mikroorganizmom a zabraňuje ich existencii a pretrvávaniu vo výrobku. Tkanina použitá na výrobu obsahuje strieborné vlákno. Medicínske účinky striebra zaručujú antibakteriálny účinok, antistatické vlastnosti, tepelno-vodivý účinok, permanentný a prírodný efekt. Vankúš pozostáva z prešitého návleku so zipsom a vnútorného vaku z jemnej kvalitnej bavlny, plneného vláknom v tvare vločiek.
Striebro používajú ľudia na ochranu svojho zdravia už stovky rokov. Už v dávnej minulosti sa striebro používalo ako liek. Jeho antimikrobiálne účinky poznala už staroindická medicína. V starom Ríme sa striebro bežne používalo ako prostriedok pôsobiaci proti mikroorganizmom.

Vankúše odporúčame prať po 6 - 12 mesiacoch. Vždy udržujte, prosím, podľa vyznačených symbolov a perte s 1/3 obvyklej dávky pracieho prášku, minimálne 5x plákať a odstreďovať maximálne 30 sekúnd.
Materiál:
60,1% bavlna 38,7% polyester 0,9% polyamid 0,3% striebro
Zapínanie:
bez zipsu - nie je možné regulovať výplň
Výplň:
100% polyester - jemné duté priestorovo tvarované antibakteriálne vlákna v tvare vločiek
Pranie:
60 °C
64, 90 s DPH
Vankúš MEDIC SILVER AB/AS
PRODUKT SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ AJ V NAŠICH PREDAJNIACH
MÁTE OTÁZKU K PRODUKTU? RADI VÁM JU ZODPOVIEME
KUPUJETE AKO DARČEK? VYUŽITE DARČEKOVÚ POUKÁŽKU
K tomuto tovaru odporúčame
ODOBERAJTE NOVINKY:
Dostávajte na e-mail informácie o novinkách a zľavách (maximálne 1 x mesačne).
Prečítajte si naše podmienky spracovania osobných údajov.