Kto sme

Paplóny a vankúše značky SCANquilt boli pri svojom vzniku v roku 1992 prvé svojho druhu v bývalom Československu. Nové nealergénne výrobky s výplňou z dutých vlákien si ľudia rýchlo obľúbili pre ich ľahkosť, hrejivosť a nenáročnú údržbu. Spoločnosť Quiltex pôsobí pôvodne ako fyzická osoba, neskôr ako spoločnosť s ručením obmedzeným a od roku 2003 už len ako akciová spoločnosť. Zaoberá sa výrobou, maloobchodným a veľkoobchodným predajom bytového textilu značiek SCANquilt®. Export predovšetkým do Českej republiky, Slovinska a Poľska tvorí približne 30 % produkcie.
Materiály použité vo výrobkoch značiek SCANquilt® spĺňajú prísne požiadavky medzinárodných noriem pre oblasť ekológie textilu uplatňované v rámci EÚ. Neobsahujú zdraviu škodlivé a alergické látky v takých množstvách, ktoré by mohli ohroziť zdravie užívateľov všetkých kategórií.
Pri výrobe produktov využíva obnoviteľný zdroj energie - Slnko. V roku 2010 bola spustená prevádzka fotovoltickej elektrárne, inštalovanej na streche výrobnej haly v Liptovskom Mikuláši.
Firma je založená na zdravom raste a finančnej stabilite, angažuje sa v sociálnych a spoločenských aktivitách v prostredí svojho pôsobiska. Uvedomuje si, že myšlienka neustáleho zdokonaľovania napomáha spoločnosti k tomu, aby bola v budúcnosti ešte silnejšia ako je dnes.

ODOBERAJTE NOVINKY:
Dostávajte na e-mail informácie o novinkách a zľavách (maximálne 1 x mesačne).
Prečítajte si naše podmienky spracovania osobných údajov.
Porovnať položky 0 Zrušiť