Doručenie tovaru

Doprava ZADARMO pre zákazníkov prihlásených na odber newslettru. Zadajte svoj e-mail, dostávajte informácie o novinkách a akciách a dopravu máte zadarmo. V druhom kroku objednávky (dodacie a fakturačné údaje) zaškrtnite možnosť: "Chcem odoberať novinky a využívať dopravu zadarmo". Táto akcia platí na klasickú dopravu poštou. Pri nákupe nad 150 EUR máte dopravu zadarmo kuriérom.

Objednávky vybavujeme priebežne každý pracovný deň. Tovar kompletizujeme a zasielame v čo možno najkratšom čase, zvyčajne ihneď po potvrdení objednávky a maximálne do dvoch dní. K tejto dobre treba pripočítať čas potrebný na doručenie tovaru k Vám.

Ako spôsob dopravy si môžete vybrať doručenie Slovenskou poštou, prostredníctvom expresnej kuriérskej služby alebo si môžete tovar prevziať osobne na predajni v Bratislave na Záhradníckej ulici.

Pošta Slovensko je jednoduchá a cenovo výhodná služba na zasielanie tovaru v rámci Slovenska. Vaša zásielka bude doručená na príslušnú dodaciu poštu v priebehu 2 - 4 dní od expedície. O tejto skutočnosti Vás pošta bude informovať SMS správou. Po prijatí SMS správy si tovar môžete prevziať na Vašej pošte. Pri bežnej zásielke účtujeme poštovné 3,29 EUR (V prípade, že neodoberáte novinky emailom).

Expresná kuriérska služba je určená na rýchle doručenie tovaru v rámci Slovenska. Zásielka je doručená zvyčajne v nasledujúci pracovný deň od expedície. Pred doručením zásielky Vás kuriér bude informovať telefonicky alebo SMS správou. V prípade, že je prvý pokus o doručenie neúspešný, kuriér sa Vám bude snažiť doručiť balík v nasledujúci pracovný deň. Cena poštovného je 5,18 EUR (Pri objednávkach do hodnoty 150 EUR).

Balné neúčtujeme.

Pri nákupe môžete využiť aj osobný odber na predajni v Bratislave na Záhradníckej ulici. Tovar si po uhradení (cez TatraPay, CardPay, alebo prevodom na účet) môžete prevziať priamo na predajni. Tovar bude pre Vás pripravený k odberu do dvoch pracovných dní, zvyčajne však ihneď po uhradení. Keď bude Vaša objednávka pripravená na prevziatie, budeme Vás informovať prostredníctvom emailu.

Pri osobnom odbere je potrebné overiť totožnosť kupujúceho alebo osoby poverenej k odberu tovaru a to v prípadoch, kedy je dodávka tovaru kupujúcim platená vopred kartou, prostredníctvom bankového prevodu alebo prostredníctvom faktúry so splatnosťou. Na overenie je potrebné predložiť občiansky preukaz.

V prípade darčekovej poukážky je možný len spôsob dodania emailom. Na zadanú emailovú adresu Vám bude zaslaná poukážka s kódom. Túto poukážku je možné použiť len pri nákupe cez náš eshop.

Tovar je dodávaný za ceny uvádzané na objednávke, k uvedeným cenám je pripočítaný len poplatok za poštovné. V zásielke je priložený daňový doklad.

ODOBERAJTE NOVINKY:
Dostávajte na e-mail informácie o novinkách a zľavách (maximálne 1 x mesačne).
Prečítajte si naše podmienky spracovania osobných údajov.