Vyrábame

Portfólio produktov spoločnosti Quiltex a.s. je možné rozdeliť do nasledujúcich kategórií: vankúše a prešívané paplóny, matracové chrániče, posteľná bielizeň, prestieradlá, dekoračné prikrývky postelí a dekoračné vankúšiky, obrusy, prestierania, uteráky a osušky.
Výrobky sú buď produkované priamo vo výrobnom podniku alebo nakupované od stálych a overených dodávateľov zo zahraničia.Hlavným výrobným programom spoločnosti je produkcia vankúšov a prikrývok plnených dutým polyesterovým vláknom s využitím modernej škandinávskej technológie, pre ktorú je charakteristické, že jemné pavučinky vlákna sa priamo prešívajú spolu s vrchným materiálom bez použitia spevňovacích adhezív. Ich výhodou je, že nespôsobujú ani nezhoršujú alergie a sú vhodné pre všetkých spotrebiteľov.
Technologické procesy výroby firmy Quiltex sú dobre funkčne navrhnuté, strojné vybavenie výrobného závodu (mykačky, ukladače rúna, prešívačky, šijacie stroje) je pravidelne udržiavané a podľa potreby obnovované a modernizované.


Spoločnosť Quiltex a. s., Liptovský Mikuláš, podľa §54, ods. 1, písm. f) a §74, ods. 1, písm. b)   zákona o odpadoch č.79/2015 Z. z. informuje spotrebiteľov, že zber a zhodnotenie odpadov z obalov a   zber odpadov z neobalových výrobkov, ktoré sú súčasťou komunálnych odpadov zabezpečuje na   základe zmluvy o plnení vyhradených povinností uzavretej dňa 30.06.2016, prostredníctvom   organizácie zodpovednosti výrobcov SLOVMAS, a.s., Na paši 4, 821 02 Bratislava, IČO: 44 946 422,   ktorá podľa §28 ods. 4, písm. a) až u) zabezpečuje plnenie povinností pre výrobcov vyhradených   výrobkov s ktorými je v zmluvnom vzťahu podľa §27 ods. 11, zákona o obaloch č.79/2015 Z.z.

 

 

 

ODOBERAJTE NOVINKY:
Dostávajte na e-mail informácie o novinkách a zľavách (maximálne 1 x mesačne).
Prečítajte si naše podmienky spracovania osobných údajov.
Porovnať položky 0 Zrušiť