Korektným vyplnením registračného formulára budete zaradený medzi našich spotrebiteľov.

Po vykonaní registrácie Vám bude na uvedenú emailovú adresu zaslaný informatívny e-mail s aktivačným odkazom. Pre aktivovanie Vášho konta je potrebné na daný odkaz kliknúť. Zaregistrovať sa môžete aj prostredníctvom Vášho účtu Google, aby ste si nemuseli pamätať ďalšie nové heslo.

Svojou registráciou vyjadrujete súhlas s prevádzkovými pravidlami webu a s obchodnými podmienkami, vrátane uznesenia o ochrane osobných údajov.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE
Heslo musí mať minimálne 6 znakov a nesmie sa zhodovať s prihlasovacím menom.
KONTAKTNÉ ÚDAJE
Pre jednoduchšiu komunikáciu

Návštevník stránky vyhlasuje, že súhlasí v zmysle ust. § 7 ods. 1 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, aby prevádzkovateľ stránky spracoval a uschovával jeho osobné údaje a spracovával ich vo všetkých svojich informačných systémoch.

Navštevník stránky udeľuje prevádzkovateľovi stránky tento súhlas na dobu neurčitú. Súhlas so spracovaním osobných údajov môže objednávateľ odvolať kedykoľvek písomnou formou (e-mail, listová zásielka, ...).

Aktualizáciu osobných údajov môže návštevník stránky uskutočniť priamo v on-line režime na web stránke internetového obchodu ihneď po prihlásení sa.

ODOBERAJTE NOVINKY:
Dostávajte na e-mail informácie o novinkách a zľavách (maximálne 1 x mesačne).
Prečítajte si naše podmienky spracovania osobných údajov.
Porovnať položky 0 Zrušiť